Last Minute

Last Minute Połczyn-Zdrój

Zachodniopomorskie

LAST MINUTE to jakaś z produkcji bliskiego i niezwykle lubianego w tym czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Drawsko Pomorskie

Film swoją premierę brał w roku 2013 po czym szybko zdobył pozwolenie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Główne siły w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, zabierający się w wartość owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która przyłączyła się w wartość Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki przebywający w skórze Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako mama Tomasza,
– Anna Szarek, która przyłączyła się w wartość Natalii Wis, będącej całą miłością Tomasza jeszcze z okresów licealnych,
– Bartłomiej Świderski zabierający się w struktura narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze zabierający się w struktura niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za muzykę w pełnej produkcji zobowiązany był Mirosław Kuba Brożek (który w filmie umieścił wiele danych i wielkich ówcześnie utworów), natomiast montaż przylegał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, kiedy ważna się bardzo chętnie domyślić nawiązuje do częstych ofert biur podróży ”last minute”, zajmujących się od wielu lat niezmiennie wielką popularnością.

Last Minute Drawsko Pomorskie

Właściwa fabuła filmu otwiera się w chwili wygrania przez Tomka, dość niespodziewanie podróży do Egiptu. Ale na taką wyprawę nie że się przecież udać sam. Towarzyszyć stanowi mu jego mama – kobieta niezwykle efektywna i z myślami – w kryzysie nie bez przyczyny przez masa lat funkcjonowała jako policjantka. Na wycieczkę z Tomaszem przedstawiają się te tak jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać żeby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopu w trudnym Egipcie, to ale obecnie na wyjeździe bohaterowie są wysokie problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co znacznie psuję bohaterom nastrój, którzy też nie są świadomi tego, że to wówczas początek nieprzyjemnych niespodzianek, które nastąpią na naszej wakacyjnej drodze. Uwaga nie zapowiada się dobrze – nie dość, że Tomek z grupą nie otrzymują odpowiedniego pokoju to również kuchnia nie wydaje im spożywania. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego znaną licealną miłością. Że kobieta nie jest jedyna, ponieważ na dowolnym etapie prowadzi jej ideał mężczyzny, który kiedy się prezentuje jest jej narzeczonym.

Last Minute Drawsko Pomorskie

No tych porażek Tomasz nie chce pozostawić bez echa, dlatego też próbuje się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który kiedy się bardzo szybko okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest dodatkowo kontakt z konsulatem, więc Tomasz oraz jego rodzina muszą sobie w aktualnym czasie jakoś radzić, przez co niestety zasobność ich portfeli maleje w ogromnym tempie. Na szczęście po chwilowym kryzysie rodzina postanawia sobie jakoś poradzić – w obrębie muszą powrócić prędzej czy później do końca, jednak w danym momencie ze względu na finansowe błędy stanowi wtedy złe. Dlatego atrakcyjna i ratująca się rodzina postanawia zarobić na powrotne bilety do świata.

Zdjęcia do realizacji Patryk Vega oraz jego ekipa przechodzili w tureckim hotelu Utopia World (hotel znajduje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W sprawach bez aktorów, których w filmie LAST MINUTE jest mało zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Drawsko Pomorskie

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć oczywiście nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z osobami, iż film został zmontowany nieco niedbale i pospiesznie, z pominięciem pewnych elementów. Tak prawie cały firm montowany był źle, razem z tytułem LAST MINUTE.

Co dobre, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo oglądanym zwiastunem w budowy – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, a wiele kobiet czekało z niecierpliwością na okres, w jakim będą potrafili nauczyć się z całością filmu.

Last Minute Drawsko Pomorskie

Źródło artykułu Last Minute

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments