Kurier FedEx Białogard tel. 730 608 208

Zachodniopomorskie

FedEx Corporation to jakaś z najszybszych a daleko rozpoznawalnych firm kurierskich na świecie. Stanowi więc jeden z kilku globalnych operatorów spedycyjno-logistycznych wykonywających w własnym kraju. Za pośrednictwem FedEx nadamy paczkę aż do 220 krajów. Stanowi więc niezwykły wybór dla każdego, zarówno dla kobiet, które powstały przed nadaniem przesyłki międzynarodowej, jak oraz Tychże ,które poszukują niezawodnych usług krajowych. Wrażenie robi plus to, że FedEx posiada własną flotę powietrzną liczącą niemal 600 samolotów transportowych.

Kurier FedEx Trzebiatów tel. 730 608 208

Jak wysłać paczkę Fedexem?

Expresowa wysyłka

Paczkę nadamy prosto z domu. Za pośrednictwem platformy operatora zamówimy kuriera, który odbierze naszą przesyłkę w określonym terminie, sam proces nadania jest niemal identycznie jak u operatorów domowych i bez wątpienia każdy sobie spośród nim zdoła. Musimy uzupełnić formularz o pełne dane dotyczące dostawy oraz odbioru, wybrać pomoc i opłacić przesyłkę. Co więcej, na kartce FedEx znajdziemy prawdziwe kompendium zgodzie na punkt nadawania przesyłek, zasad bezpiecznego pakowania, wysyłki przedmiotów niestandardowych oraz śledzenia paczek.

Warto dodać więcej o tym, że FedEx możliwie jako prawdziwy na rynku sprzedaje naszym partnerom biznesowym bezpłatne środki do pakowania przesyłek oraz opakowania.
Kurier FedEx Trzebiatów tel. 730 608 208

Oferta usług, co wybrać?

Za pośrednictwem FedEx zamówimy kuriera i nadajemy wygodnie zarówno list, standardową paczkę, jak i europaletę. Standardowa przesyłka może oznaczać aż 70kg. Usługi firmy należy rozbić na miejscowe i zewnętrzne.

Kurier FedEx Trzebiatów tel. 730 608 208
Wśród krajowych znajdziemy:
FedEx Standard – doręczenia ekonomiczne, wysyłka paczek standardowych do 70kg z podaniem do trzech dni roboczych,
FedEx Next Day – doręczenia ekspresowe, wysyłka paczek standardowych do 35kg z podaniem o określonej godzinie na drugi dzień roboczy,
FedEx Direct2Retail – wysyłka paczek do 10kg, oddanie do wybranego punktu odbioru (propozycja dla użytkowników biznesowych),
Wysyłka palet – wysyłka palet o sile do 800kg, podanie na wolny adres w Polsce
Międzynarodowe obejmują:
FedEx Europe First – usługa premium oferująca doręczenie drugiego dnia rano między 9 a 10 rano w konkretnych miastach w Europie,
FedEx International Priority – ekspresowa usługa doręczania papierów i paczek w trybie d2d (ang. door to door – od drzwi do drzwi),
FedEx International Economy – pomoc w prostej cenie, oferująca dostarczenie przesyłki w przeciągu 2-5 dni roboczych,
FedEx International First – przesyłki standardowe do USA, Kanady i Ameryki Łacińskiej, danie do 2 dni roboczych,
FedEx International Priority – przesyłki znane na całkowity świat z pewnością dania do 2 dni roboczych,
FedEx International Economy – przesyłki ekonomiczne na całkowity świat, danie do 4 dni.
Usługi dodatkowe

Kurier FedEx Trzebiatów tel. 730 608 208

Jak część firm kurierskich, FedEx i oferuje różnorodne usługi dodatkowe. Uwagę zwraca unikalna i dość imponująca oferta usług dodatkowych dotycząca obsługi przesyłek ciężkich (palet). Znajdziemy wśród nich ofertę zwrotu palet dla użytkowników biznesowych przy sprzedaży na standaryzowanych paletach EURO, rozpaletowanie – czyli usługę liczącą na rozładunku palety poprzez wstawienie jej jednych momentów we określone przez klienta miejsce. Przydatną możliwością jest także odbiór przesyłek paletowych z załadunkiem samochodem dostawczym urządzonym w windę hydrauliczną z domu przez zamówionego kuriera (nie potrzebujemy rampy załadunkowej ani wózka paletowego, możemy jeszcze wyładować paletę w pełnie).

FedEx proponuje i naszym klientom wybór alternatywnego terminu doręczenia. Jeśli wskażemy dokładne, godzinne okienko, w terminie którego przesyłka traktuje żyć zapewniona, to znana przesyłka będzie obserwowana przez pracownika, który dopilnuje wskazanego terminu. Dla ludzi przesyłek standardowych możemy również wykupić opcję doręczenia późnym wieczorem czyli w sobotę.

Kurier FedEx Trzebiatów tel. 730 608 208

Jak śledzić przesyłkę?

Aby wyśledzić naszą paczkę, wystarczy podać w swym układzie jej 12-cyfrowy numer. Gdyby jesteśmy klientem biznesowym, prowadzimy sklep internetowy, albo z jakichkolwiek powodów po prostu wysyłamy dużo paczek – pomocny zaprezentuje się manager paczek FedEx Tracking. Kupi on na osiągnięcie rzetelnych danej oraz śledzenie wszystkich przesyłek jednocześnie. O losach każdej paczki nadanej za pośrednictwem tego kuriera dowiemy się również z notyfikacji mailowych prowadzonych przez firmę.

Kurier FedEx Trzebiatów tel. 730 608 208

zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem Fedex?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments