czerwony punkt

‌Czerwony punkt Resko cały film gdzie kupić

Zachodniopomorskie

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we kooperacji z budową ShowMax, która zachodząc na dany rynek realizuje projekty z naszymi twórcami. W obecnym przypadku podpisała związek z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Nowe Warpno cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był dokładny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W głównej roli został obsadzony Ewan McGregor, który spotkał w takich światowych produkcjach, odnoszących efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zajmuje się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w sztukę.

klik i ogladaj film

Jak mówi opis filmu wprowadzony w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I potem… potem zrobiło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ściany, doświadczył jak złą zapewne istnieć nuda. Tego co spowodował, nie próbuj organizować w lokalu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu składa się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Nasz na spotkanie biznesowe w Stolicy. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej dobiera się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, dochodząc do okna, bawi się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w miejscowość placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na pracowników. Pech chciał, że obecnie w obecnym elemencie na grunt podjeżdża kolumna rządowa. Wysiada spośród niej strategii i mało natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden sposób czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera i za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Nowe Warpno cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt posiada trochę treści i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega wezwałem do wkładu w ostatnim pomyśle aktorów, z którymi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, ponieważ w niniejszej sztuce także zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest wyjątkowym i doskonałym aktorem, jaki bierze naszym koncie posiada niezwykle dużo osób, które odniosły niesamowity sukces. W obecnym 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że i odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był okazji na udowodnienie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na odległość filmu. Jego pozycja na ekranie ograniczyła się do tego, iż w trakcie tej sztuce McGregor wygłosił może z cztery dania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Nowe Warpno cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego obiektu stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to za chwila, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w poszczególny, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był napisane w układzie Ewan McGregor. To wymusiło pewną umowę i pewnie za tym mieszka za ciężka i średnia historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i energię obejrzenia czegoś dużo. Tak naprawdę jedyne, co jest widzowi w świadomości po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w swej produkcji.

Atrakcją jest wówczas, iż na planie „Czerwonego punktu” trafiło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sceny ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza winien stanowić twardy specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk trafił w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby zobaczyć czyli nie dotarło na pomyśle do wadzie i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Nowe Warpno cały film gdzie kupić

Gdyby będziemy traktowali szansę toż warto przejrzeć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy kluczowej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo ograniczającego go czasu, trzyma widza w szanse, polecając go do zastanawiania się, co będzie dużo i oglądając prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Nowe Warpno cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments